obrzpět na úvod

o nás
časté otázky
fotogalerie
kontakt
povídky
nadpis


napsali jste nám...:-)

Rolnička
Danečku a Martičko... chtěla jsem Vám poděkovat za vše, co jste pro mě oba za celý rok 2016 udělali... Vaše masáže jsou neuvěřitelně krásné a svět u Vás je jiná realita... nikdy se mi z toho domečku nechce. Vím, že jsme se nepotkali náhodou, ačkoliv celý můj příběh začal opravdu zvláštně... při prvním setkání jsem se Vám tam sesypala jak hromádka neštěstí, při tom posledním jsem si už jen užívala své pocity štěstí a radosti, které u Vás člověk vždy načerpá na týden dopředu!
Když mě poprvé Dan masíroval,zažila jsem skvělé uvolnění... až napodruhé jsem ucítila neuvěřitelný proud energie,emoce od radosti k smutku,slzám a až když slzy odtekly,usadil se ve mě pocit štěstí,který mi následně pomohl překonat jednu složitou životní situaci. Mimo to mě i semtam nasměrujete správným směrem nebo mi do života pošlete někoho důležitého. Moc se těším na další setkání a snad i já Vám dokážu přinést něco víc než jen balík gumových medvídků...


Lenka
Ahoj Marti, děkuji Tobě i Danovi, že jste takový jací jste. To co jste vytvořili a tvoříte je tak krásné a čisté, je to takový "ráj na zemi". Když jsem k Vám poprvé přijela, naprosto jsem nevěděla co mě čeká, netušila jsem, že něco takového existuje, byla jse překvapená vaší otevřeností, jaký je u vás klid a pohoda..
To co u Vás prožívám, mě osvobozuje a dostává sama k Sobě.. nikdy jsem necítila bezpodmínečnou lásku, jako cítím k Vám, protože Ty jsi součástí Dana..připadá mi to tak krásné a čisté, nikdy jsem to nezažila..Tuto sobotu jsem ráno jsem nahá brečela před zrcadlem a cítila potřebu se obnažit, až na duši, odhodit nánosy tohoto života, ve kterém mám pocit, že jsem zažila životů několik.. bolela mě hlava, bylo mě zle a přesto jsem mohla jet k Vám.. Mé dřívější já byc zůstalo doma, ale je strašně osvobozující, moct jet nechráněná a zranitelná za mužem a přesto se cítit přijatá...
Za vše Vám moc děkuji a hluboce si Vás vážím...


Jarek
Na úplném konci roku, já se zraněným srdcem i myslí. Zaznamenal jsem vzkaz do éteru, od mého dlouholetého kamaráda Dana a jeho ženy. Odpověděl jsem, no spíš to bylo tak trochu mé volání o pomoc. Osud nám staví do cesty nejen zkoušky a překážky, ale také pomoc a jen je na nás jak to pochopíme. A tak jsme se domluvili, že strávíme poslední noc v roce společně. Vyrazil jsem „pln neočekávání“ . Bylo mi všechno tak nějak jedno, prostě jsem jen nechtěl být sám. Dostalo se mi velmi vlídného přijetí, pochopení, naslouchání, povídání a na konec, neuvěřitelný příval doteků bez studu a předsudků. Samozřejmě že jsem již před tím slyšel slovo TANTRA, ale dokud to člověk nezkusí, nemůže říct, že ví o čem to je. Astronomické násobení energie tří vzájemně propletených lidí, vyzařující takovou sílu že nemáte potřebu spát, jíst a ztrácíte pojem o čase. Za tuto noc jsem si víc než kdy jindy začal uvědomovat svojí podstatu. Viděl jsem se tak nějak zevnitř a zároveň z venku v širokém úhlu. Ač jsme byli tři, vnímal jsem nás dohromady jako jednu bytost bez tvaru a hranic. Chtěl bych poděkovat Martě a Danovi za neuvěřitelnou noc mého života, moc mi to pomohlo a otevřelo oči blíže poznání toho kdo vlastně jsem já sám, a těším se že bude další možnost si to znovu zopakovat Děkuju.


Verča a Filip
Byl to ten nejkrásnější výlet, na který jsem se kdy vydala. Výlet do velkého neznáma, které je mou součástí od chvíle, kdy jsem přišla na tenhle svět. Do mého nitra, do mé duše, do sebe samé. Cestou mě vedla láskyplná pohlazení rukou Dana a Marty, jejich nekonečné doteky, jemné a něžné, smyslné a vzrušující. Síla doteků jejich prstů a dlaní mi dodala odvahu vydat se mnohem dál, než jsem si kdy sama troufla. Na té vzrušující cestě do hlubin mého já jsem našla všechno, co jsem kdysi poztrácela. Vědomí vlastní dokonalosti, bez ohledu na všechny mé pozemské nedostatky. Sílu odpouštět, nejen ostatním, ale především sama sobě. A pramen ženské energie, o němž jsem neměla ani tušení, že ve mně existuje. Na tom podivuhodném tantrickém výletě, na který mně a mého muže Marta s Danem pozvali, jsem pochopila spoustu věcí. Mimo jiné to, jak magickou moc má zdánlivě obyčejné pohlazení lidské ruky.


Dan a Radůzka
Marta&Dajda nebo Dajda&Marta? Je to jedno,protože jsou jedna duše. Mimochodem to se vidí málokdy. Dnes cítím obrovskou touhu jím poděkovat za to,že nám dali možnost je poznat i když se vedle nich člověk cítí táákhle maličký... Kdyby jsem svoje pocity uměl popsat jako Marta,bylo by to snadné...jenže hlava pracuje,myšlenky létají nadzvukovou rychlostí a nic...nemůžu to chytit.... Pan neuvěřitelný s paní ještě neuvěřitelnější jsou ,,Ti co vám roztančí duši'' Děkuji za sebe i za Radůzku.... ;-)


Meggi
Jako všechno v mém životě má svůj význam, tak mě ani na moment nepřekvapilo, když jsem ve svých uších začala slyšet slovo tantra. Ne, že bych ho slyšela poprvé, ale slyšet a opravdu slyšet je skutečně rozdíl. Prostě až přijde správný čas, tak se začnou dít věci. V mém postoji ohledně přístupu k obývanému tělu se věci začaly měnit vloni v létě. Dovolila jsem si udělat takové kroky, za které bych se před pár lety odsoudila ke klášternímu kajícnému sebemrskání. Jsem za to vděčná, protože se mohla spustit vlna událostí, která sice pomalu, ale zato jistě vede ke změně úhlu pohledu na všechno..a to je to, co potřebuju :) pokračování...


Monika a Petr
To co jsme u vás prožili nemá ta správná slova. Jen chci říci, že už nechci žít stejný život plný nenávisti a hamižosti, ale lásky a pokory a díky vám víme, že to jde. Děkujeme, když mluvím za mě a Petra, jsme štastní.
Pokud se chcete s námi podělit o svoje zážitky z masáže, stačí nám napsat.