obrzpět na úvod

o nás
fotogalerie
kontakty
reference
povídky foto
nadpis


Našli jsme poklad a rádi se o něj podělíme.
Řeč je o tantrické masáži. Zklidňuje mysl, otevírá srdce a naplňuje energií.
Časté otázky k našim masážím

Co je energetická tantra masáž?
Je to intenzivní, pomalá masáž celého těla, která zahrnuje i masáž intimních partií. Při masáži jsou masírovaný i masér nazí, tímto se vyjadřuje jednak vzájemná úcta k našim tělům a jednak zmizí případné předsudky a ostych. Samotná masáž začíná vleže na břiše, masíruje se od nohou směrem k hlavě. Během masáže pracuje masér s energií masírovaného i se svojí. Přijímající může vnímat energii maséra jako teplo, případně jemné, příjemné mravenčení. Postupnými doteky dojde k probuzení sexuální energie, která je následně rozprostřena do celého těla. U muže není účelem masáže jeho vyvrcholení, samozřejmě ale není na škodu. Orgasmus u muže sice přivodí uvolnění, ale zbaví ho nashromážděné energie. V případě, že ke klasickému orgasmu nedojde, zůstane energie v jeho těle. Postupným tréninkem se lze dopracovat do stavu, kdy může mít můž i několik orgasmů za sebou, tzv. vnitřních, které jsou stejně intenzivní a nedochází u nich k ejakulaci. Podle východního tantrického učení by mělo u muže dojít k ejakulaci max. jednou za 14 dní...:-) Samozřejmě, že i když u muže nedojde ke klasickému orgasmu, intenzivní zážitek z masáže to nikterak nesnižuje...U ženy je situace jiná, žena orgasmem naopak energii načerpá. Masíruje se v šeru, za doprovodu příjemné zenové hudby.

Můžeme se vás při masáži dotýkat?
To je vždy na předchozí dohodě. Zpětná vazba mezi masérem a přijímajícím je velmi důležitá a ovlivňuje průběh i délku celé masáže. Všeobecně platí, že v tantře se smí vše a nemusí se nic... Tedy samozřejmě, pokud je to všem zůčastněným příjemné. Stačí sledovat vzájemné signály, pokud je něco ,,moc", není problém to dát decentně najevo. Vzájemně.

Jaké kombinace masáží jsou možné?
Vše je věcí dohody. Marta nedělá klasické relaxační masáže, ale jinak můžeme masírovat kdokoliv kohokoliv...Možná i je i masáž, kdy je masírován pár jedním masérem, což je také silný zážitek pro všechny.

Kde masírujete?
Asi 12 km od Kolína směrem na Prahu, v malé, útulně a skromě zařízené masérně, v diskrétním a příjemném prostředí na samotě u lesa:-) Termíny masáží po dohodě, jsme poměrně časově přizpůspobiví. Všední dny možno i dopoledne, večer pak po 21.hod. Máme děti, takže čas musíme upravit podle nich. Pokud k nám pojedete vlakem, není problém se domluvit na odvozu z kolínského nádraží.

Přijedete ke mě?
Na masáž u Vás je možné se domluvit s Dajdou, nebo můžeme přijet oba společně.

Jak je to s vaší odborností?
Marťa je absolventka odborného kurzu energetických a tantra masáží, Dajda je certifikovaný zdravotní, sportovní a tantrický masér s dlouholetou praxí.

Co hygiena ?
Každé masáži předchází sprcha Pokud k nám nejedete z Prešova, můžete se samozřejmě vykoupat před odjezdem a nebo využít naší sprchy. Prostěradla, ručníky a sarongy (šátky) samozřejmě po každé masáži pereme. Sociální zařízení i sprcha jsou součástí masérny.

Jaké jsou další podmínky?
Vzhledem k tomu, že převážná část objednávek je z internetu, tak určitě rádi dopředu uvidíme, kdo se k nám chystá, nebo ke komu se chystáme my...naše fotky jsou k nahlédnutí v galerii. Jasně, že vzhled není vše...ale lecos může napovědět. Jinak samozřejmě slušné chování...
a jsme lidi...na všem se lze dohodnout.


V případě, že jste objednáni na masáž a něco Vám do toho ,,vleze", příp. si to rozmyslíte, očekáváme omluvu alespoň tři hodiny dopředu, abychom zbytečně netopili v masérně...Z toho plyne, že i objednat masáž je nutné minimálně tři hodiny předem :-)

Těšíme se na Vás, M&D :-)Co je a co není Tantra..? (jogin.cz)

Nemá smysl plýtvat energií a vymýšlet vymyšlené..težko by to někdo vystihl lépe..
..V případě, kdy je tantra praktikována v páru, lze mluvit o jistém druhu společné meditace, která spontánně vyvěrá ze spojení ženských a mužských aspektů a která je podporována sexuální energií. Je to pozvání ke znovunalezení posvátného rozměru milostného spojení a také způsob, jak nechat tělo, duši a vědomí společně rezonovat. Něco takového není možné dokázat za jediný den. Jedná se o cestu, které se musíme účastnit každou minutou. Tantra je umění intenzivního prožívání každého okamžiku života, jako by měl být tím posledním, co prožijeme. pokračování...
něco o Marte něco o Dajdovi


foto