obrzpět na úvod

časté otázky
fotogalerie
kontakty
reference
povídky foto
nadpis


O nás


Před pár lety jsme shodou okolností narazili na tantrické masáže a každý z nás jich několik absolvoval v různých masážních salonech. Byli jsme nadšení, ale něco nám chybělo. Přijímání masáží je krásné, ale chtěli jsme zkusit víc. Marťa absolvovala první odborný kurz a já začal rozšiřovat své zkušenosti získané ze zdravotních a sportovních masáží. Tantra definitivně vstoupila do našich životů a my začali masírovat.

Hned zpočátku jsme se shodli na tom, že dělat tantrické masáže jako svoje povolání není ta správná cesta. Nemáme rádi konzumí způsob života a rádi děláme věci jen proto, že nás baví. Nejdříve jsme masírovali doma a prvními klienty byli naší společní přátelé a kamarádi. Masáže měly úspěch a masírovaných přibývalo. Rozhodli jsme se vybudovat masérnu a dělit se o svou radost a umění i s ostatními. A zcela záměrně jí nazýváme masérnou, nikoliv ,,salónem". Masérských salónů je spousta a náš přístup k tantrickým masážím není salónní. Není to zdrojem naší obživy, ale radosti a cenných životních zkušeností.

Naše léta s tantrou měly velice bouřlivý vliv nejen na náš vztah, ale i životy každého z nás. Oba jsme si prošli velice divokým obdobím, které bylo plné nádherných zážitků, neuvěřitelných setkání, ale také zmatků, dohadů a neshod. Tantra vás prostě nenechá věci zamést pod koberec. Musíte dnes a denně čelit vlastním démonům a nějak se s nimi vypořádat. Toto nelehké období však mělo svůj význam. To vše byly porodní bolesti k nečemu, co se teprve rodilo, a mělo zdaleka větší rozsah, než jsme si uměli představit.. Naše partnerské cesty se nakonec rozešli, ale zůstali jsme přátelé a i nadále se věnujeme společným masážím.
V Dajdovi se začaly probouzet léčitelské schopnosti a v Martě schopnost dotýkat se lidí něžným slovem. Klientela se začala měnit a lidé k nám začali jezdit nejen pro relaxaci, ale také pro pomoc.a něco o nás...(stačí kliknout na fotku...)
něco o Martě...      něco o Dajdovi...    


foto