obr
o nás
časté otázky
fotogalerie
kontakty
reference
povídky
nadpis


Tantra masáže


foto

Ochutnávka tantrické masáže (Marta, Dajda)
Pokud si nejste jisti, zda je pro Vás tantrická masáž to pravé, případně máte problém se studem, nabízíme Vám ochutnávku tantrické masáže. Jedná se o hodinovou energetickou masáž, při které jste zahrnutí doteky stejně jako u tantrické masáže, jen jsou vynechány intimní partie.
Cena za ochutnávkovou masáž je 1000 Kč. (při párové masáži 2000 Kč)

Transformační tantra (Marta)
Transformační tantra je série několika velmi otevřených setkání, při kterých kombinuji prvky tantrické masáže (resp. vědomého doteku) s prvky koučinku. Cílem těchto setkání je otevřít vaší mysl i srdce, zbavit se zbytečného trápení a vykročit směle k lepším zítřkům. Budeme si hodně povídat, budeme se vědomě dotýkat. Na rozdíl od klasické tantra masáže zůstaneme oblečení. Setkání vždy probíhá v Bošicích a trvá dvě až tři hodiny podle toho, jak vznikne potřeba Stejně tak počet setkání si určuje klient sám. Ideální časový odstup mezi setkáními jsou tři týdny. Transformační tantra je vhodná pro všechny, kteří cítí potřebu hluboké vnitřní proměny.
První setkání je zdarma a probíhá v kavárně. Je určeno především k tomu, abychom vyjasnili nevyjasněné a především k tomu, abychom se poznali osobně.
Cena za jedno setkání je 1500,- Kč

Toltécká masáž (Marta)
Tato masáž je Marty specialita. Je vhodná pro ty, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným a kromě příjemné relaxační masáže zapracovat na svém osobním rozvoji. Pracuji s kartami Toltécké oráculum, koučovacími technikami a technikami tantrické masáže. Průběh našeho setkání je rozdělen do dvou hlavních rovin, které se navzájem prolínají dle potřeby. Jednou rovinou je povídání a druhou jsou doteky. V rovině povídání nejprve vyložíme karty na stůl. Podíváme se, kde se v tuto chvíli ve vašem životě nacházíte a za pomoci koučovacích technik se zaměříme na to, co vás brzdí ve vašem rozletu. Probereme témata, která vás trápí a ve kterých se chcete posunout. Není v tom žádná magie, žádné věštění, či čarodějnictví, byť se pracuje s kartami (Toltécké Orákulum). Budeme si velmi otevřeně povídat a pootevíráme vrátka tam, kde je třeba. Poté se volně přesuneme do druhé roviny a začneme se věnovat pouze vašemu tělu. Následuje klasická relaxační tantrická masáž, která vám pomůže zpracovat otevřená témata z první části. Setkání trvá zhruba tři hodiny.
Cena za Toltéckou masáž je 3000,- Kč

Léčivá masáž (Dajda)
Léčivá masáž je pro změnu specialitou Dajdy. Je vhodná pro ty, které trápí problém, nad kterým už ostatní zlomili hůl. Jedná se o kombinaci terapeutických, šamanských a masážních technik, které vás navrací k vašim kořenům - tedy do vašeho těla a srdce. Všechny naše problémy máme uložené v hlavě, všechny problém vznikají z nedorozumění mezi hlavou a srdcem (duší), tato nedorozumění se nám pak zrcadlí v našem těle v podobě "nemoci". Mnoho z nás už nedokáže efektivně našemu tělu naslouchat a pochopit, co se nám naše srdce (duše) snaží říct. Danova léčivá masáž vás provede na cestě k vašemu srdci (duši) a pomůže pochopit, kde je zakopaný pes vašeho problému. A nemusí se nutně jednat o klasické zdravotní problémy, nalezení sebe sama Vám výrazně zlepší a zjednoduší Váš život. Aby Vám masér mohl nabídnout svůj úhel pohledu na Váš problém, musí se nejdříve o Vás a Vašem problému něco dozvědět.
Masáž trvá tak dlouho, jak jen klient potřebuje. Většinou se jedná o dlouhodobější spolupráci. Pro zájemce je dobré absolvovat na začátek alespoň jednu klasickou masáž. Aby Vám masér mohl nabídnout svůj úhel pohledu, musí se nejdříve o Vás a o Vašem problému něco dozvědět.
Pokud nemáte představu jak a v čem Vám může tato masáž pomoct, zkuste navštívit stránky www.dajda.cz
Ceny za Léčivou masáž řešíme individuálně.

Relaxační masáž ( Dajda)
Jedná se velmi pomalou a jemnou masáž, která klade důraz na maximální uvolnění a požitek z doteku. Je vhodná zejména pro ty, kteří chtějí zažít pocit "úplně vypnuté hlavy" a pocítit sílu klidné, pomalu se probouzející energie.
Délka masáže je hodinu a půl, cena za masáž je 2000 Kč. (při párové masáži 3000 Kč)

Dynamická masáž ( Dajda)
Je dobrou volbou pro lidi akčnějšího typu, pomalé pohyby jsou prokládány rychlejšími pasážemi, uvolněná energie je silnější a živější. Občas i trochu přitlačíme, což učiní požitek z doteku intenzivnějším.
Délka masáže je hodinu a půl, cena za masáž je 2000 Kč. (při párové masáži 2500 Kč)

Párová masáž se dvěma maséry (Marta, Dajda)
Oba dva Vás namasírujeme společně. Vhodné pro partnerské páry. Nerušeně můžete vzájemně sdílet své prožitky. Po dohodě lze kombinovat Relaxační a Dynamickou masáž.
Cena za párovou masáž je 3000 Kč, masáž trvá cca hodinu a půl.

Párová masáž s jedním masérem ( Dajda)
Jedná se o společnou masáž páru (Ž+M, Ž+Ž) jedním masérem. Velmi zajímavá zkušenost, při které pocítíte energii maséra oba společně. Vhodné zejména pro stálé navštěvníky, pokud je navázána důvěra mezi masírovaným a masérem, je tato masáž velmi osobní a intenzivní. Vzhledem k náročnosti masáže je nutná objednávka alespoň den předem.
Cena za párovou masáž je 3500 Kč, masáž trvá dvě hodiny.

Uvedené ceny jsou počítány za čistý čas masáže, úvodní povídaní, kávička nebo čaj jsou samozřejmě zdarma :-). Po dohodě u nás můžete i přespat.
a něco o nás...(stačí kliknout na fotku...)
něco o Martě... něco o Dajdovi...