obr
o nás
časté otázky
fotogalerie
kontakty
reference
povídky
nadpis


něco o nás - Marta


foto

Pokud jste doklikali až, sem není to náhoda :-).

Jsem velice klídná a mírná bytost, která už jen svojí přítomností spouští velké věci. Mým úkolem tady na Zemi je vracet bytosti do rovnováhy. Pokud někde vycítím vychýlení, upozorním na něj. Pokud někde ucítím zranění, pofoukám jej. Ti, kteří za mnou přichází, balím do té nejčistší lásky a nechám je, uvědomit si vše, co je třeba.

Tantrická masáž jako taková je pro mě svátkem. Je to chvíle, kdy ze sebe svléknu šaty, odhodím vše pozemské a dělám to, co je mi na výsost příjemné. Masírování je pro mě velice intezivní meditace, která propojuje naše těla a duše v jeden harmonický celek.

Mnoho lidí se mě ptá, jak se z inženýrky ekonomie stala koučka a tantrická masérka. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné a ani vysokoškolský titul nám nezabrání, abychom došli tam, kde je skutečně naše místo. Vše začalo tím, že jsme se přestěhovali do Bošic. Do kouzelného místa, které vás prostě nepustí tam, kde vám není dobře. Po mateřské dovolené jsem se vrátila do korporátní sféry s domněnkou,že budu pracovat na osm hodin denně jako všechny ostatní ženy v mém okolí. Brzy na to jsem zjistila, že na to nemám. Že fyzicky prostě nejsem schopná dělat osm hodin něco, co mě nebaví a co nemá naprosto žádný smysl. Dala jsem výpověď a rozhodla se jít jinou cestou. Mezitím si Dan stihnul pořídit úraz páteře. Po dvou operacích a nekonečných bolestech mě často žádal, abych mu záda masírovala a mazala mastí. Zjistila jsem, že mě tato jemná masáž velmi baví a že přitom vypínám hlavu a cestuji kamsi do neznáma. Byl to pro mě zcela nový stav mysli, který jsem dosud neznala. Brzy na to si mě našly tanrické masáže. Pár jsem jich zkusila a byla jsem naprosto unešená tím, jak nádherně může na světě být. Chtěla jsem i já rozdávat radost druhým a udělala jsem si kurz tantrické masáže. Tím jsem dala svému životu zcela nový rozměr.

Zpočátku jsem svými masážemi přinášela čistou radost sobě i svým klientům. Postupem času se ale začaly dít věci, které mě znovu a znovu překvapovaly. Při masážích jsem začala cítit a vidět věci z života klientovi duše. Cítila jsem jeho obavy, strachy, bolesti. Vše pro mě bylo nové, neuvěřitelné a vlastně jsem nevěděla, co s tím mám dělat.
Moje tělo začalo stávkovat, nastoupily zdravotní problémy a já netušila, co se děje. Cítila jsem, že se transformuji, ale moc jsem tomu nerozuměla. Relaxační masáže mi začínaly víc brát než dávat. Postupně mi začalo docházet, že to musím vzít za jiný konec. Začít přistupovat k masážím trochu jinak. Že posláním mých masáží není jen dělat radost. Mají daleko hlubší a léčivější rozměr, ale musím se svou energií zacházet velmi šetrně. Pouštět ji jen tam, kde je po ní poptávka :-).

Masáže, ať už jen pro radost nebo i s hlubším záměrem, otevírají prostor, který obvykle bývá zavřený. Klienti se mi sami často začali svěřovat se svými bolístkami a trápeními. Objevila jsem v sobě zvláštní nadání naslouchat, nacítit se na druhé a klást všetečné otázky, které nutí k zamyšlení. To mě přivedlo k dalšímu kroku. Absolvovala jsem výcvik profesionálního kouče u pana Jiřího Kunčara. K lepšímu lektorovi jsem se nemohla dostat. Mé nadání pod jeho vedením bylo vybroušeno jako diamant.

Tím jsem vytvořila půdu pro to, abych došla tam, kde je mi dobře, kde má práce má skutečný smysl a vrací mi zpět spoustu energie.

Cesta od podání výpovědi v korporátní sféře až po dnešek trvala čtyři roky a nebyla vůbec jednoduchá. Čekaly na mě táhlé zdravotní problémy, spoustu zmatků a chaosu v mém osobním životě i ve vztahu s mým mužem. To vše byla příprava na to, abych se mohla stát tím, kým jsem dnes a jsem za to vděčná.

Moje další projekty:
Praha - Nech tančit svoje srdce (více událost na Facebooku)
Praha- Tanec s vůní tantry (více událost na Facebooku)
Dobrá víla v čajovně Na cestě
Profesionální koučink - www.kouc-marta.cz