obr
o nás
časté otázky
fotogalerie
kontakty
reference
povídky
nadpis


něco o nás - Dajda


foto

Východní filozofie a vůbec východní kultura mě zajimala už od mala. Když jsem se někdy kolem 16 roku začal zajímat o bojové sporty, měl jsem velké štěstí, že můj mistr to měl v hlavě srovnané...takže spíše než bojové techniky jsme cvičili práci s tělem a myslí, věnovali se meditaci a vůbec rozvíjení duševního potenciálu. Někdy v pětadvaceti letech jsem dělal první masážní kurz na sportovní masáže a poprvé se potkal s akupresurou, prací s energiemi apod.

V roce 2010 jsem si po 14 letech práce u záchranky přivodil úraz páteře a ten mi podstatně změnil život. Za prvé jsem musel řešit pracovní uplatnění, za druhé se vytratil zbytek důvěry v naše zdravotnictví. Takže jsem se začal seznamovat s alternativními a přírodními způsoby léčby a samoléčby...a k mému údivu jsem zjistil, že to funguje, a dokonce velmi dobře. Kombinace znalostí ze zdravotnictví a přírodní medicíny mi přijde ideální :-)

Když moje milá žena přišla s nápadem udělat si kurz na tantrické masáže, velmi rychle jsem zjistil, že to bude i pro mě ta pravá cesta.
Postupně jsem objevoval léčebný potenciál ukrytý ve vědomém doteku a moje masáže se brzo přesunuly z relaxace ducha i do tělesné roviny. Do masáží jsem zapojil své znalosti z dalších oborů - akupresury, zdravotnictví, aromaterapie, shiatsu a dalších. Zároveň v hojné míře využívám darů matky Země a znalostí našich předků. Studium těchto technik se stalo mojí velkou zálibou a dá se říci že i mým životním cílem.

A pokud se chcete o mě dozvědět něco bližšího...podívejte se na www.dajda.cz