Povídání od MartyVýlet na měsíc


Sexuální prožívání, vzrušení je něco jako převodovka mezi tělem a duší. Tantra je dopravní prostředek, který vše uvádí do pohybu. Ovšem nejen to krásné, ale i to ošklivé, to hnusné, ty největší bubáky, které máte ve svých nitrech….
Máme tu masérku a klienta. Máme tu Bohyni a Boha. Dnes ty budeš přijímat a já budu dávat. Dotýkám se tě svými dlaněmi a pomalu ti po těle roztírám energii. Nespěchám. Nevynechám jediný kousek tvého těla. Zařazuješ jedničku a pomalu se rozjíždíš na návštěvu do své vlastní duše.
Já si prožívám svůj vlastní příběh. Výlet do své duše. Přesto tě cítím. Vnímám každý záchvěv tvých svalů, každé tvoje trápení, kterým jsi kdy prošel. Jsme tu spolu a přitom každý sám. Krásně sám. Nikdo neruší naše prožívání. Hluboké, niterné, dokonalé.
Začnu se dotýkat tvého penisu a ty okamžitě zařazuješ dvojku. Tvá mysl vnímá teplo mých dlaní, které se TĚ dotýkají s největší úctou a láskou. Já jsem ta, která se rozhodne, že zařadí třetí rychlostní stupeň.
Svými rty obemknu tvé božství a jazykem laskám tvou duši. Zasloužíš si to. Nevím proč. Prostě to tak cítím. Nejde zařadit u Boha, aniž by zařadila i Bohyně. Už neležíme. Letíme. Energie se začíná přelévat z nohou do hlavy a zase zpátky. Z jednoho těla do druhého. Tvá duše si lebedí ve velejemnosti mého jazyka, který ji hýčká a opečovává. Automaticky zařazuješ čtvrtý rychlostní stupeň. Pohybuješ se těsně na hranici orgasmu. Tedy chvíle, kdy duše plesá radostí a z tebe se stává proudící energie, která otřásá tvou tělesnou schránkou.
Je ti nekonečně krásně. Jsi překvapený, že na světě může být takhle nádherně? Copak ti to připomíná? Maminčinu náruč? Okamžik, kdy na světě neexistovalo nic jiného než ty sám a hřejivá náruč tvé matky? Ale ne, kde se berou ty ošklivé pocity? Proč ti sem teď lezou? Proboha ty pláčeš?
Jsi připravený. Ještě chvíli tě budu kolíbat a nechám odplavovat vše. Dobré i špatné. Pak zařadíme pátý rychlostní stupeň. Stane se z tebe gejzír. Já to prožiju s tebou. Vystřelíme na Měsíc, třikrát ho obkroužíme a zase se vrátíme zpátky. Odložíš část své energie, která ti pak možná bude chybět, ale ty budeš očištěn. Znovu narozen. Připraven do sebe nasát veškerou tíhu našeho bytí. A tvá bohyně taky. Protože tam byla s tebou.


Zpět do galerie